Kromatic - Urządzenia rozrywkowe. Dzierżawa. Sprzedaż

Zbijaki

Zabawa polega na jak najszybszym trafianiu gumowym zbijakiem w wychylające się głowy postaci. W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje zbijaków. Pierwszy „Duszki" bardziej uniwersalny, jeśli chodzi o wiek graczy. Drugi zbijak to „Magiczny kuferek" przeznaczony dla najmłodszych jest doskonałym uzupełnieniem wyposażenia sal zabaw i kącików dla dzieci, które są bardzo popularne we wszelkiego rodzaju lokalach. Efekty świetlne i dźwiękowe dodatkowo czynią te urządzenia bardziej atrakcyjnymi.

Wynajem tego urządzenia

Od 350zł/miesiąc lub na procent

Zapytaj o cenę dla Ciebe

Więcej informacj o dzierżawie
Zbijaki
Rodzaje zbijaków: duszki, magiczny kuferek
Rodzaje wrzutników: elektromechaniczny (możliwość ustawienia 1,2,5 zł,Euro) elektroniczny 1,2,5 zł
Wymiary i waga: Duszki
wysokość : 130 cm
szerokość : 80 cm
długość : 56 cm
waga : 90 kg
Zasilanie: 230V
Akcesoria niezbędne do gry: Nie są potrzebne
Zapasowe akcesoria: Nie są potrzebne
Minimalne wymiary pomieszczenia: 85x100 [cm]
Na co zwrócić uwagę: dostępność gniazdka 230V lub ewentualnie sposób poprowadzenia przedłużacza

Dzierżawa urządzeń rozrywkowych

Posiadamy dwa rodzaje umów. Pierwsza z nich to umowa procentowa. Przy tej umowie podział zysku za dany okres czasu z urządzenia jest procentowy. Drugi rodzaj umowy to na stałą opłatę. W tym przypadku dzierżawiący co miesiąc płaci stałą kwotę, a cały zysk z automatu należy do niego. Większość umów podpisujemy na minimum 6 miesięcy. Przy umowie na okres minimum 12 miesięcy dowóz i odbiór urządzeń gratis.

Ze swojej strony zapewniamy wszystkie akcesoria potrzebne do eksploatacji. Na miejsce sprzęt dowozi nasz serwisant który montuje i uruchamia sprzęt oraz przeszkala obsługę. Wyjątkiem są lampy bilardowe które klient montuje we własnym zakresie. Ze względu na wagę i gabaryty urządzeń dzierżawiący jest zobowiązany zapewnić osoby potrzebne zarówno do rozładunku jaki i do załadunku po skończonym okresie dzierżawy. Powinien też przeanalizować trasę którą zostanie wniesiony sprzęt. Proste awarie są rozwiązywane z naszą pomocą telefonicznie, a potrzebne podzespoły wysyłane pocztą. Przy trudniejszych awariach na miejsce przyjeżdża nasz serwisant.

Naszym priorytetem jest to żeby sprzęt spełniał wszelkie oczekiwania zarówno właściciela jak i klientów lokalu w którym znajdują się nasze automaty.

Mamy podpisane umowy z firmą windykacyjną i Krajowym Rejestrem Dłużników, do współpracy zapraszamy tylko rzetelne firmy.

Sprzedaż urządzeńrozrywkowych

Sprzęt używany

Urządzenia którymi dysponujemy są szczegółowo sprawdzane przed sprzedażą pod kątem technicznym jak i wizualnym. Na większość sprzętu dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Sprzęt nowy

Duże rabaty u producentów naszych automatów powodują iż mamy możliwość zaoferować korzystną cenę która na pewno Cię zainteresuje.

Zapytaj o cenę dzierżawy: Zbijaki

Podaj proszę liczbę użądzeń jaką chciałbyś wydzierżawić w polu 'Wiadomość'. Jeżeli interesuje Cię dzierżawa również innych urządzeń, podaj ich nazwy i liczbę. Przy większych zamówieniach możemy zaproponować lepszą cenę.

Realizacja NKODE. Powered by NKODE CMS