Kromatic - Urządzenia rozrywkowe. Dzierżawa. Sprzedaż

O Nas

Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku rozrywkowym ponad 25 lat. W tym czasie zdobyliśmy gruntowną wiedze na temat tej branży. Podczas gdy inne firmy nie znając realiów  tego rynku pojawiają się i znikają my umacniamy swoją pozycję. Nasze usługi w zakresie wynajmu, produkcji i sprzedaży wzrosły tak bardzo, że postanowiliśmy je początkiem 2009 roku rozdzielić  na dwie osobne firmy.  Pozostają one w ścisłej kooperacji, ale dzięki temu posunięciu mogą poprawiać jeszcze bardziej jakość obsługi klienta.

Kompletny pakiet usług

Zawsze uważaliśmy, że nasi klienci nie tylko wynajmują od nas urządzenia rozrywkowe, ale wynajmują od nas kompletny pakiet usług. Włączyliśmy w niego także osoby, które zatrudniamy. Nasi pracownicy   starają się o to, żeby dzierżawa maszyn przez naszych klientów było tak prosta, jak to tylko możliwe. Równie ważny jest serwis, do którego dokładamy starań, aby był maksymalnie szybki i skuteczny. Taka filozofia działania procentuje w postaci wiernych i zadowolonych klientów.

Szeroka oferta

W swojej ofercie posiadamy ponad 500 sztuk różnego rodzaju urządzeń rozrywkowych. Współpracujemy z multikinami, restauracjami, pubami, barami, basenami, halami sportowymi, ośrodkami wczasowymi, salami zabaw dla dzieci, wesołymi miasteczkami oraz firmami cateringowymi. Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności w województwach podkarpackim, małopolskim, świętokrzyskim, lubelskim.   

Profesjonalna i rzetelna obsługa

Cały czas monitorujemy wszelkie nowinki pojawiające się na rynku urządzeń rozrywkowych. Staramy się zbadać ich dochdowość i specyfikę lokali, w których się najlepiej sprawdzą. Wtedy dopiero oferujemy je naszym klientom. Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje z ich strony.

Jeżeli firma z którą współdziałamy jest w stosunku do nas rzetelna potrafimy to docenić. I tylko takie firmy zapraszamy do współpracy.

Realizacja NKODE. Powered by NKODE CMS