Kromatic - Urządzenia rozrywkowe. Dzierżawa. Sprzedaż

Porady serwisowe


    Na naszym oficjalnym kanale firmy BILLKROS, w serwisie YouTube, zamieściliśmy w formie krótkich filmików porady serwisowe dotyczące niektórych z oferowanych przez nas urządzeń rozrywkowych. Aktualnie znajdują się tam następujące filmiki:

1. Regulacja wrzutnika elektromechanicznego. Najczęściej spotyka się go w stołach bilardowych i piłkarskich firmy BILLKROS, oraz wielu innych urządzeniach zarobkowych takich jak np. bujaki dla dzieci.

2. Odblokowanie wrzutnika elektromechanicznego. Najczęstszą przyczyną jest wciskanie przycisku zwrotu w trakcie wrzutu monety. Niektórzy klienci często mylą  go z przyciskiem start. Można też tam spotkać patyczki, papierki itp.

3. Demontaż i montaż wrzutnika elektronicznego. Wrzutniki tego typu są bardzo popularne we wszystkich urządzeniach które rozróżniają nominał wrzucanej monety typu np. boxer, dart, automat sprzedający, automat tv.

4. Resetownie automatu do gry w lotki, darta KING'S DARTS. Po resecie automat wróci do ustawień fabrycznych. Skasowane zostaną również wszystkie nabite na niego kredyty.

5. Programowanie automatu do gry w lotki, darta KING'S DARTS. Umożliwia ustawienie wielu różnych opcji takich jak np. kredyty na grę, liczba rund, kanały wrzutnika.

 


Realizacja NKODE. Powered by NKODE CMS