Kromatic - Urządzenia rozrywkowe. Dzierżawa. Sprzedaż

Oferta

Mało która firma w branży rozrywkowej posiada tak szeroką ofertę urządzeń. Ponad 500 sztuk różnego rodzaju automatów powoduje iż mamy wiele do zaoferowania naszym klientom. Dla przykładu dzierżawiąc bilard i piłkarzyki po jakimś czasie masz możliwość zamienić je na inne urządzenia z naszej oferty. Automaty na których działamy są produkcji czołowych firm branży rozrywkowej takich jak Billkros, Come, Dawpol, Garlando, Jakar, Namco, Roberto sports, Sam Billares, Saint-fun, Sega, Sleic, Stamp, Wik, Williams. Śledząc sytuacje na rynku nie ma pewności odnośnie rentowności inwestycji dlatego jako jedna z nielicznych firm dajemy możliwość dzierżawy danego urządzenia, a po upływie pewnego okresu czasu wykupienia go.

Dzierżawa urządzeń rozrywkowych

Posiadamy dwa rodzaje umów. Pierwsza z nich to umowa procentowa. Przy tej umowie podział zysku za dany okres czasu z urządzenia jest procentowy. Drugi rodzaj umowy to na stałą opłatę. W tym przypadku dzierżawiący co miesiąc płaci stałą kwotę, a cały zysk z automatu należy do niego. Większość umów podpisujemy na minimum 6 miesięcy. Przy umowie na okres minimum 12 miesięcy dowóz i odbiór urządzeń gratis.

Ze swojej strony zapewniamy wszystkie akcesoria potrzebne do eksploatacji. Na miejsce sprzęt dowozi nasz serwisant który montuje i uruchamia sprzęt oraz przeszkala obsługę. Wyjątkiem są lampy bilardowe które klient montuje we własnym zakresie. Ze względu na wagę i gabaryty urządzeń dzierżawiący jest zobowiązany zapewnić osoby potrzebne zarówno do rozładunku jaki i do załadunku po skończonym okresie dzierżawy. Powinien też przeanalizować trasę którą zostanie wniesiony sprzęt. Proste awarie są rozwiązywane z naszą pomocą telefonicznie, a potrzebne podzespoły wysyłane pocztą. Przy trudniejszych awariach na miejsce przyjeżdża nasz serwisant.

Naszym priorytetem jest to żeby sprzęt spełniał wszelkie oczekiwania zarówno właściciela jak i klientów lokalu w którym znajdują się nasze automaty.

Mamy podpisane umowy z firmą windykacyjną i Krajowym Rejestrem Dłużników, do współpracy zapraszamy tylko rzetelne firmy.

Sprzedaż urządzeń rozrywkowych

Sprzęt używany

Urządzenia którymi dysponujemy są szczegółowo sprawdzane przed sprzedażą pod kątem technicznym jak i wizualnym. Na większość sprzętu dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Sprzęt nowy

Duże rabaty u producentów naszych automatów powodują iż mamy możliwość zaoferować korzystną cenę która na pewno Cię zainteresuje.

Skup urządzeń

Często nasi klienci zainteresowani są sprzedażą używanych maszyn zarobkowych i wybiegając naprzeciw ich zapotrzebowaniu wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość odkupu takich urządzeń, jeżeli mamy na nie zapotrzebowanie. Jednocześnie klientom, którzy postanowili sprawdzić swoje możliwości w innej branży i nie mają co zrobić z takim często wielkogabarytowym sprzętem pomagamy w pozbyciu się kłopotu. Rozważymy również możliwość kupna uszkodzonego sprzętu do renowacji. Zawsze możesz do nas zadzwonić i porozmawiać, a my powiemy co możemy dla Ciebie zrobić.

Realizacja NKODE. Powered by NKODE CMS