Kromatic - Urządzenia rozrywkowe. Dzierżawa. Sprzedaż

Wagi

Pomiar wagi i wzrostu  na tym urządzeniu zarobkowym odbywa się w bardzo prosty sposób. Po wejściu na szalę i wrzuceniu monety należy chwile stanąć nieruchomo wyprostowanym. Koniec  pomiaru jest ogłaszany dźwiękiem buczka. Dodatkowym atutem jest to, że waga po skończonym pomiarze drukuje pokwitowanie, na którym znajdują się pożyteczne informacje  takie jak data, czas, waga, wzrost, współczynnik WMC/BMI oraz tabele idealnej proporcji wagi do wzrostu. Tensometryczny przetwornik masy jest wstanie zważyć maksymalnie do 150 kg, natomiast ultradźwiękowy sensor zmierzy każdą osobę o wzroście nie większym niż 200 cm

Wynajem tego urządzenia

Od 200zł/miesiąc lub na procent

Zapytaj o cenę dla Ciebe

Więcej informacj o dzierżawie
Wagi
Rodzaje wrzutników: elektromechaniczny (możliwość ustawienia 1,2,5 zł, Euro)
Wymiary: Wysokość 235 cm                                                  
Szerokość 38 cm                                                  
Długość 60 cm
Ciężar: 14 kg
Zasilanie: 230 V
Akcesoria niezbędne: Rolka papieru do drukarki termicznej
Zapasowe akcesoria: Rolka papieru do drukarki termicznej
Minimalne wymiary pomieszczenia: 200x200 [cm]
Na co zwrócić uwagę: dostępność gniazdka 230V lub ewentualnie sposób poprowadzenia przedłużacza.
Informacje dotyczące eksploatacji wagi osobowej: Po włączeniu zasilania waga powinna wygrzewać się przez 20 minut i dopiero po tym czasie jej pomiary są prawidłowe.

W czasie pomiaru wzrostu na szali wagi powinna stać nieruchomo wyprostowana osoba ważona, a w bezpośredniej bliskości wagi w promieniu jednego metra powinno być pusto –osoby towarzyszące muszą odsunąć się na odległość jednego metra.

Dzierżawa urządzeń rozrywkowych

Posiadamy dwa rodzaje umów. Pierwsza z nich to umowa procentowa. Przy tej umowie podział zysku za dany okres czasu z urządzenia jest procentowy. Drugi rodzaj umowy to na stałą opłatę. W tym przypadku dzierżawiący co miesiąc płaci stałą kwotę, a cały zysk z automatu należy do niego. Większość umów podpisujemy na minimum 6 miesięcy. Przy umowie na okres minimum 12 miesięcy dowóz i odbiór urządzeń gratis.

Ze swojej strony zapewniamy wszystkie akcesoria potrzebne do eksploatacji. Na miejsce sprzęt dowozi nasz serwisant który montuje i uruchamia sprzęt oraz przeszkala obsługę. Wyjątkiem są lampy bilardowe które klient montuje we własnym zakresie. Ze względu na wagę i gabaryty urządzeń dzierżawiący jest zobowiązany zapewnić osoby potrzebne zarówno do rozładunku jaki i do załadunku po skończonym okresie dzierżawy. Powinien też przeanalizować trasę którą zostanie wniesiony sprzęt. Proste awarie są rozwiązywane z naszą pomocą telefonicznie, a potrzebne podzespoły wysyłane pocztą. Przy trudniejszych awariach na miejsce przyjeżdża nasz serwisant.

Naszym priorytetem jest to żeby sprzęt spełniał wszelkie oczekiwania zarówno właściciela jak i klientów lokalu w którym znajdują się nasze automaty.

Mamy podpisane umowy z firmą windykacyjną i Krajowym Rejestrem Dłużników, do współpracy zapraszamy tylko rzetelne firmy.

Sprzedaż urządzeńrozrywkowych

Sprzęt używany

Urządzenia którymi dysponujemy są szczegółowo sprawdzane przed sprzedażą pod kątem technicznym jak i wizualnym. Na większość sprzętu dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Sprzęt nowy

Duże rabaty u producentów naszych automatów powodują iż mamy możliwość zaoferować korzystną cenę która na pewno Cię zainteresuje.

Zapytaj o cenę dzierżawy: Wagi

Podaj proszę liczbę użądzeń jaką chciałbyś wydzierżawić w polu 'Wiadomość'. Jeżeli interesuje Cię dzierżawa również innych urządzeń, podaj ich nazwy i liczbę. Przy większych zamówieniach możemy zaproponować lepszą cenę.

Realizacja NKODE. Powered by NKODE CMS