Kromatic - Urządzenia rozrywkowe. Dzierżawa. Sprzedaż

Symulatory

Główne kategorie na które możemy podzielić tego typu automaty zarobkowe to: symulatory jazdy samochodem, motorem czy nartami, video strzelnice, gry zręcznościowe. Symulatory jazdy w większości są podwójne dzięki temu potrafią wciągnąć do rywalizacji dwie osoby w jednym czasie. Pozostałe cechują się dużymi około 50 calowymi ekranami co pozwala na lepsze skupienie się na grze. Video strzelnice zwykle posiadają po dwie repliki broni dzięki temu pozwalają na grę zespołową dwóch graczy.

Wynajem tego urządzenia

Od 200 do 500zł/miesiąc
lub na procent

Zapytaj o cenę dla Ciebe

Więcej informacj o dzierżawie
Symulatory
Rodzaje symulatorów: jazdy, strzelania, walki
Rodzaje wrzutników: Elektroniczne 1,2,5zł,                                                     
Elektromechaniczne 2zł
Wymiary: Symulator podwójny około 170x150x210 [cm]                                                      
Symulator wielkoekranowy około 115x240x235 [cm]
Zasilanie: 230V
Akcesoria niezbędne do gry: Nie są potrzebne
Zapasowe akcesoria: Nie są potrzebne
Minimalne wymiary pomieszczenia: Symulator podwójny około 220x170 [cm]
Symulator wielkoekranowy około 165x260[cm]
Na co zwrócić uwagę: dostępność gniazdka 230V lub ewentualnie poprowadzenie przedłużacza

Dzierżawa urządzeń rozrywkowych

Posiadamy dwa rodzaje umów. Pierwsza z nich to umowa procentowa. Przy tej umowie podział zysku za dany okres czasu z urządzenia jest procentowy. Drugi rodzaj umowy to na stałą opłatę. W tym przypadku dzierżawiący co miesiąc płaci stałą kwotę, a cały zysk z automatu należy do niego. Większość umów podpisujemy na minimum 6 miesięcy. Przy umowie na okres minimum 12 miesięcy dowóz i odbiór urządzeń gratis.

Ze swojej strony zapewniamy wszystkie akcesoria potrzebne do eksploatacji. Na miejsce sprzęt dowozi nasz serwisant który montuje i uruchamia sprzęt oraz przeszkala obsługę. Wyjątkiem są lampy bilardowe które klient montuje we własnym zakresie. Ze względu na wagę i gabaryty urządzeń dzierżawiący jest zobowiązany zapewnić osoby potrzebne zarówno do rozładunku jaki i do załadunku po skończonym okresie dzierżawy. Powinien też przeanalizować trasę którą zostanie wniesiony sprzęt. Proste awarie są rozwiązywane z naszą pomocą telefonicznie, a potrzebne podzespoły wysyłane pocztą. Przy trudniejszych awariach na miejsce przyjeżdża nasz serwisant.

Naszym priorytetem jest to żeby sprzęt spełniał wszelkie oczekiwania zarówno właściciela jak i klientów lokalu w którym znajdują się nasze automaty.

Mamy podpisane umowy z firmą windykacyjną i Krajowym Rejestrem Dłużników, do współpracy zapraszamy tylko rzetelne firmy.

Sprzedaż urządzeńrozrywkowych

Sprzęt używany

Urządzenia którymi dysponujemy są szczegółowo sprawdzane przed sprzedażą pod kątem technicznym jak i wizualnym. Na większość sprzętu dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Sprzęt nowy

Duże rabaty u producentów naszych automatów powodują iż mamy możliwość zaoferować korzystną cenę która na pewno Cię zainteresuje.

Zapytaj o cenę dzierżawy: Symulatory

Podaj proszę liczbę użądzeń jaką chciałbyś wydzierżawić w polu 'Wiadomość'. Jeżeli interesuje Cię dzierżawa również innych urządzeń, podaj ich nazwy i liczbę. Przy większych zamówieniach możemy zaproponować lepszą cenę.

Realizacja NKODE. Powered by NKODE CMS