Kromatic - Urządzenia rozrywkowe. Dzierżawa. Sprzedaż

Stół bilardowy Club

Stół bilardowy wrzutowy na monety. Wykonany z płyty meblowej. Pole gry z płyty kamiennej. Zabezpieczony jest przed próbami włamania czy oszukania automatu.

Wynajem tego urządzenia

Od 300zł/miesiąc za 6FT
lub na procent

Zapytaj o cenę dla Ciebe

Więcej informacj o dzierżawie
Stół bilardowy Club
Pole gry: Płyta kamienna łupkowa
Podstawowe wybarwienia: Dąb sękaty, Machoń, Czarny
Dostępne wielkości: 6FT, 7FT, 8FT
Rodzaje wrzutników: Elektromechaniczny na 2zł
Mechaniczny na 2zł
Zasilanie : 9-12V(akumulator)
Wymiary i ciężar:
FT [stopa]
pole gry [cm]
wymiar zewnętrzny [cm]
ciężar [kg]
6
184x92
219x128
260
7
198x99
235x136
310
8
224x112
261x150
370
Akcesoria niezbędne do gry : Bile
Kije
Trójkąt
Podpórka
Kreda 
Dodatkowe akcesoria: Lampa (mocowana do sufitu 220V)
Wieszak na kije 
Minimalne wymiary pomieszczenia:  
Przekątna w stopach (FT)
Długość kija (cm)
110
120
130
145
6
310x402
330x422
350x442
X
7
320x420
340x440
360x460
390x490
8
X
352x465
375x485
405x515

Jeżeli dwa lub trzy stoły bilardowe mają stanąć obok siebie równolegle to wielokrotność wymiaru danego pomieszczenia możemy pomniejszyć o jedną lub dwie długości kija jakiego planujemy używać w tym  pomieszczeniu.
Na co zwrócić uwagę: Przy planowaniu miejsca, gdzie będzie stał stół bilardowy, należy zwrócić też uwagę na doprowadzenie przewodu zasilania do lampy, która będzie się znajdować nad tym stołem. Ostatnią rzeczą na którą trzeba zwrócić uwagę, a najlepiej przemierzyć jest droga którą zostanie wniesiony stół do pomieszczenia. Z racji swoich rozmiarów i ciężaru stół do transportu rozłożony jest na 5 części (dwie nogi, skrzynia, rama, płyta kamienna). W razie wątpliwości prosimy o kontakt.
Informację dotyczące eksplatacji stołu: Obsługa musi zwracać uwagę, by klienci nie palili papierosów nad stołem oraz nie stawiali napoi na ramie lub polu gry.

Dzierżawa urządzeń rozrywkowych

Posiadamy dwa rodzaje umów. Pierwsza z nich to umowa procentowa. Przy tej umowie podział zysku za dany okres czasu z urządzenia jest procentowy. Drugi rodzaj umowy to na stałą opłatę. W tym przypadku dzierżawiący co miesiąc płaci stałą kwotę, a cały zysk z automatu należy do niego. Większość umów podpisujemy na minimum 6 miesięcy. Przy umowie na okres minimum 12 miesięcy dowóz i odbiór urządzeń gratis.

Ze swojej strony zapewniamy wszystkie akcesoria potrzebne do eksploatacji. Na miejsce sprzęt dowozi nasz serwisant który montuje i uruchamia sprzęt oraz przeszkala obsługę. Wyjątkiem są lampy bilardowe które klient montuje we własnym zakresie. Ze względu na wagę i gabaryty urządzeń dzierżawiący jest zobowiązany zapewnić osoby potrzebne zarówno do rozładunku jaki i do załadunku po skończonym okresie dzierżawy. Powinien też przeanalizować trasę którą zostanie wniesiony sprzęt. Proste awarie są rozwiązywane z naszą pomocą telefonicznie, a potrzebne podzespoły wysyłane pocztą. Przy trudniejszych awariach na miejsce przyjeżdża nasz serwisant.

Naszym priorytetem jest to żeby sprzęt spełniał wszelkie oczekiwania zarówno właściciela jak i klientów lokalu w którym znajdują się nasze automaty.

Mamy podpisane umowy z firmą windykacyjną i Krajowym Rejestrem Dłużników, do współpracy zapraszamy tylko rzetelne firmy.

Sprzedaż urządzeńrozrywkowych

Sprzęt używany

Urządzenia którymi dysponujemy są szczegółowo sprawdzane przed sprzedażą pod kątem technicznym jak i wizualnym. Na większość sprzętu dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Sprzęt nowy

Duże rabaty u producentów naszych automatów powodują iż mamy możliwość zaoferować korzystną cenę która na pewno Cię zainteresuje.

Zapytaj o cenę dzierżawy: Stół bilardowy Club

Podaj proszę liczbę użądzeń jaką chciałbyś wydzierżawić w polu 'Wiadomość'. Jeżeli interesuje Cię dzierżawa również innych urządzeń, podaj ich nazwy i liczbę. Przy większych zamówieniach możemy zaproponować lepszą cenę.

Realizacja NKODE. Powered by NKODE CMS