Kromatic - Urządzenia rozrywkowe. Dzierżawa. Sprzedaż

Stół bilardowy As

Stół bilardowy czasowy. Wykonany w całości z drewna dębowego lub jesionowego barwionego bejcą. Pole gry z płyty kamiennej. Nada każdemu pomieszczeniu w którym się znajdzie eleganckiego wyglądu. Nie posiada mechanizmów wrzutowych. Opłata za grę pobierana jest przez obsługę lokalu. W rozliczeniach  pomocne są timery które pokażą kwotę jaką ma zapłacić klient  i pokażą właścicielowi jaki był wpływ do kasy w danym okresie czasu. Dodatkowo też urządzenia te mogą sterować oświetleniem nad stołem. 

Wynajem tego urządzenia

Od 350zł/miesiąc za 7FT
lub na procent

Zapytaj o cenę dla Ciebe

Więcej informacj o dzierżawie
Stół bilardowy As
Pole gry: Płyta kamienna
Podstawowe wybarwienia: Odcienie brązu
Dostępne wielkości : 7FT
8FT
9FT
Zasilanie: brak
Wymiary i ciężar :
FT [stopa]
pole gry [cm]
wymiar zewnętrzny [cm]
ciężar [kg]
7
198x99
233x133
230
8
224x112
258x146
290
9
254x127
228x161
420
Akcesoria niezbędne do gry : Bile                                                    
Kije                                                    
Trójkąt                                                    
Podpórka                                                    
Kreda
Dodatkowe akcesoria: Lampa (mocowana do sufitu 220V)                                                    
Timer (zasilanie bateryjne lub 220V)                                                    
Wieszak na kije
Minimalne wymiary pomieszczenia:
Przekątna w stopach (FT)
Długość kija (cm)
110
120
130
145
7
320x420
340x440
360x460
390x490
8
X
352x465
375x485
405x515
9
X
X
387x515
417x544

Jeżeli dwa lub trzy stoły bilardowe mają stanąć obok siebie równolegle to wielokrotność wymiaru danego pomieszczenia możemy pomniejszyć o jedną lub dwie długości kija jakiego planujemy używać w tym  pomieszczeniu.
Na co zwrócić uwagę: Przy planowaniu miejsca, gdzie będzie stał stół bilardowy należy zwrócić też uwagę na doprowadzenie przewodu zasilania do lampy, która będzie się znajdować nad tym stołem. Ostatnią rzeczą na którą trzeba zwrócić uwagę, a najlepiej przemierzyć jest droga którą zostanie wniesiony stół do pomieszczenia. Z racji swoich rozmiarów i ciężaru stół do transportu rozłożony jest na 5 części (dwie nogi, skrzynia, rama, płyta kamienna). W razie wątpliwości prosimy o kontakt.
Informacje dotyczące eksploatacji stołu: Obsługa musi zwracać uwagę, by klienci nie palili papierosów nad stołem oraz nie stawiali napoi na ramie lub polu gry.

Dzierżawa urządzeń rozrywkowych

Posiadamy dwa rodzaje umów. Pierwsza z nich to umowa procentowa. Przy tej umowie podział zysku za dany okres czasu z urządzenia jest procentowy. Drugi rodzaj umowy to na stałą opłatę. W tym przypadku dzierżawiący co miesiąc płaci stałą kwotę, a cały zysk z automatu należy do niego. Większość umów podpisujemy na minimum 6 miesięcy. Przy umowie na okres minimum 12 miesięcy dowóz i odbiór urządzeń gratis.

Ze swojej strony zapewniamy wszystkie akcesoria potrzebne do eksploatacji. Na miejsce sprzęt dowozi nasz serwisant który montuje i uruchamia sprzęt oraz przeszkala obsługę. Wyjątkiem są lampy bilardowe które klient montuje we własnym zakresie. Ze względu na wagę i gabaryty urządzeń dzierżawiący jest zobowiązany zapewnić osoby potrzebne zarówno do rozładunku jaki i do załadunku po skończonym okresie dzierżawy. Powinien też przeanalizować trasę którą zostanie wniesiony sprzęt. Proste awarie są rozwiązywane z naszą pomocą telefonicznie, a potrzebne podzespoły wysyłane pocztą. Przy trudniejszych awariach na miejsce przyjeżdża nasz serwisant.

Naszym priorytetem jest to żeby sprzęt spełniał wszelkie oczekiwania zarówno właściciela jak i klientów lokalu w którym znajdują się nasze automaty.

Mamy podpisane umowy z firmą windykacyjną i Krajowym Rejestrem Dłużników, do współpracy zapraszamy tylko rzetelne firmy.

Sprzedaż urządzeńrozrywkowych

Sprzęt używany

Urządzenia którymi dysponujemy są szczegółowo sprawdzane przed sprzedażą pod kątem technicznym jak i wizualnym. Na większość sprzętu dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Sprzęt nowy

Duże rabaty u producentów naszych automatów powodują iż mamy możliwość zaoferować korzystną cenę która na pewno Cię zainteresuje.

Zapytaj o cenę dzierżawy: Stół bilardowy As

Podaj proszę liczbę użądzeń jaką chciałbyś wydzierżawić w polu 'Wiadomość'. Jeżeli interesuje Cię dzierżawa również innych urządzeń, podaj ich nazwy i liczbę. Przy większych zamówieniach możemy zaproponować lepszą cenę.

Realizacja NKODE. Powered by NKODE CMS