Kromatic - Urządzenia rozrywkowe. Dzierżawa. Sprzedaż

Siłomierz Młot

To urządzenie rozrywkowe wzbudza  wiele emocji zarówno u starszych jak i u dzieci. Służy ono do pomiaru siły uderzenia młotem w kowadło. To pozornie prosta czynność, ale ilu zawodników tyle technik. Po wrzuceniu monety i zaświeceniu się zielonego sygnalizatora można przystąpić do gry. Wynik pojawia się na wyświetlaczu obok diodowej ścieżki, która dodatkowo symuluje siłę uderzenia. Automat w górnej części posiada wyświetlacz, na którym pokazany jest aktualny rekord od ostatniego kasowania. Próby jego pobicia w połączeniu z dowcipnymi komentarzami zarówno krytycznymi jak i pochwalnymi podgrzewają atmosferę zabawy.

Wynajem tego urządzenia

Od 350zł/miesiąc lub na procent

Zapytaj o cenę dla Ciebe

Więcej informacj o dzierżawie
Siłomierz Młot
Rodzaje wrzutników: Elektroniczny 1,2,5 PLN
Wymiary: Wysokość
  • bez daszka…….221 cm
  • z daszkiem…….226 cm

Szerokość 

  • bez daszka…….. 80 cm
  • z daszkiem………80 cm

Długość

  • bez daszka……144 cm
  • z daszkiem……144 cm
Ciężar: 116kg
Zasilanie: 230V
Akcesoria niezbędne do gry: Nie są potrzebne
Zapasowe akcesoria: Nie są potrzebne
Minimalne wymiary pomieszczenia: 85x270 [cm]

Ze względu na zasięg młota urządzenie zalecane jest do wysokich pomieszczeń około 350cm 
Na co zwrócić uwagę: dostępność gniazdka 230V lub poprowadzenie przedłużacza

Dzierżawa urządzeń rozrywkowych

Posiadamy dwa rodzaje umów. Pierwsza z nich to umowa procentowa. Przy tej umowie podział zysku za dany okres czasu z urządzenia jest procentowy. Drugi rodzaj umowy to na stałą opłatę. W tym przypadku dzierżawiący co miesiąc płaci stałą kwotę, a cały zysk z automatu należy do niego. Większość umów podpisujemy na minimum 6 miesięcy. Przy umowie na okres minimum 12 miesięcy dowóz i odbiór urządzeń gratis.

Ze swojej strony zapewniamy wszystkie akcesoria potrzebne do eksploatacji. Na miejsce sprzęt dowozi nasz serwisant który montuje i uruchamia sprzęt oraz przeszkala obsługę. Wyjątkiem są lampy bilardowe które klient montuje we własnym zakresie. Ze względu na wagę i gabaryty urządzeń dzierżawiący jest zobowiązany zapewnić osoby potrzebne zarówno do rozładunku jaki i do załadunku po skończonym okresie dzierżawy. Powinien też przeanalizować trasę którą zostanie wniesiony sprzęt. Proste awarie są rozwiązywane z naszą pomocą telefonicznie, a potrzebne podzespoły wysyłane pocztą. Przy trudniejszych awariach na miejsce przyjeżdża nasz serwisant.

Naszym priorytetem jest to żeby sprzęt spełniał wszelkie oczekiwania zarówno właściciela jak i klientów lokalu w którym znajdują się nasze automaty.

Mamy podpisane umowy z firmą windykacyjną i Krajowym Rejestrem Dłużników, do współpracy zapraszamy tylko rzetelne firmy.

Sprzedaż urządzeńrozrywkowych

Sprzęt używany

Urządzenia którymi dysponujemy są szczegółowo sprawdzane przed sprzedażą pod kątem technicznym jak i wizualnym. Na większość sprzętu dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Sprzęt nowy

Duże rabaty u producentów naszych automatów powodują iż mamy możliwość zaoferować korzystną cenę która na pewno Cię zainteresuje.

Zapytaj o cenę dzierżawy: Siłomierz Młot

Podaj proszę liczbę użądzeń jaką chciałbyś wydzierżawić w polu 'Wiadomość'. Jeżeli interesuje Cię dzierżawa również innych urządzeń, podaj ich nazwy i liczbę. Przy większych zamówieniach możemy zaproponować lepszą cenę.

Realizacja NKODE. Powered by NKODE CMS