Kromatic - Urządzenia rozrywkowe. Dzierżawa. Sprzedaż

Siłomierz Kopacz

Ten automat zarobkowy jest przeznaczony zarówno dla fanów piłki nożnej jak i dla każdego, kto czuje się na siłach w tego rodzaju współzawodnictwie. Urządzenie to służy do pomiaru siły kopnięcia w piłkę futbolową. Po wrzuceniu monety i wciśnięciu przycisku START piłka wysunie się i maszyna jest gotowa do gry. Wynik  pokaże nam duży wyświetlacz. Poniżej znajduję się mniejszy wyświetlacz, który naprzemiennie pokazuje nam aktualny rekord urządzenia od ostatniego kasowania oraz najlepszy wynik dnia. W połączeniu z odgłosami dobiegającymi jak, by z prawdziwego meczu i dowcipnymi uwagami komentatora po każdym kopnięciu mamy atmosferę żywcem przeniesioną z stadionu narodowego.

Wynajem tego urządzenia

Od 350zł/miesiąc lub na procent

Zapytaj o cenę dla Ciebe

Więcej informacj o dzierżawie
Siłomierz Kopacz
Rodzaje wrzutników: Elektroniczny 1,2,5 PLN
Wymiary: Wysokość 173 cm                                                      

Szerokość 133 cm                                                      

Długość                                                             
  • bez piłki 114 cm                                                             
  • z piłką 129 cm
Ciężąr: 125kg
Zasilanie: 230V
Akcesoria niezbędne do gry: Nie są potrzebne
Zapasowe akcesoria: Nie są potrzebne
Minimalne wymiary pomieszczenia: 260x250 [cm]
Piłka wysuwa się na około 60 cm poza obrys maszyny
Na co zwrócić uwagę: dostępność gniazdka 230V lub ewentualnie poprowadzenie przedłużacza

Dzierżawa urządzeń rozrywkowych

Posiadamy dwa rodzaje umów. Pierwsza z nich to umowa procentowa. Przy tej umowie podział zysku za dany okres czasu z urządzenia jest procentowy. Drugi rodzaj umowy to na stałą opłatę. W tym przypadku dzierżawiący co miesiąc płaci stałą kwotę, a cały zysk z automatu należy do niego. Większość umów podpisujemy na minimum 6 miesięcy. Przy umowie na okres minimum 12 miesięcy dowóz i odbiór urządzeń gratis.

Ze swojej strony zapewniamy wszystkie akcesoria potrzebne do eksploatacji. Na miejsce sprzęt dowozi nasz serwisant który montuje i uruchamia sprzęt oraz przeszkala obsługę. Wyjątkiem są lampy bilardowe które klient montuje we własnym zakresie. Ze względu na wagę i gabaryty urządzeń dzierżawiący jest zobowiązany zapewnić osoby potrzebne zarówno do rozładunku jaki i do załadunku po skończonym okresie dzierżawy. Powinien też przeanalizować trasę którą zostanie wniesiony sprzęt. Proste awarie są rozwiązywane z naszą pomocą telefonicznie, a potrzebne podzespoły wysyłane pocztą. Przy trudniejszych awariach na miejsce przyjeżdża nasz serwisant.

Naszym priorytetem jest to żeby sprzęt spełniał wszelkie oczekiwania zarówno właściciela jak i klientów lokalu w którym znajdują się nasze automaty.

Mamy podpisane umowy z firmą windykacyjną i Krajowym Rejestrem Dłużników, do współpracy zapraszamy tylko rzetelne firmy.

Sprzedaż urządzeńrozrywkowych

Sprzęt używany

Urządzenia którymi dysponujemy są szczegółowo sprawdzane przed sprzedażą pod kątem technicznym jak i wizualnym. Na większość sprzętu dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Sprzęt nowy

Duże rabaty u producentów naszych automatów powodują iż mamy możliwość zaoferować korzystną cenę która na pewno Cię zainteresuje.

Zapytaj o cenę dzierżawy: Siłomierz Kopacz

Podaj proszę liczbę użądzeń jaką chciałbyś wydzierżawić w polu 'Wiadomość'. Jeżeli interesuje Cię dzierżawa również innych urządzeń, podaj ich nazwy i liczbę. Przy większych zamówieniach możemy zaproponować lepszą cenę.

Realizacja NKODE. Powered by NKODE CMS