Kromatic - Urządzenia rozrywkowe. Dzierżawa. Sprzedaż

Siłomierz Boxer

Ten automat mierzy siłę uderzenia pięściom w skurzany worek boserski (gruszkę). Po wrzuceniu monety uruchamiany jest przyciskiem START. Wynik pokazuje się na największym wyświetlaczu. Mniejszy wyświetlacz pokazuje aktualny rekord maszyny od ostatniego kasowania. Próby pobicia tego rekordu podgrzewają atmosferę rywalizacji w miejscach, gdzie to urządzenie rozrywkowe się znajduje. Dodatkowo dowcipne komunikaty zarówno krytyczne jak i pochwalne  dopingują zawodników do dalszej zabawy.

Wynajem tego urządzenia

Od 350zł/miesiąc lub na procent

Zapytaj o cenę dla Ciebe

Więcej informacj o dzierżawie
Siłomierz Boxer
Rodzaje wrzutników: Elektroniczny 1,2,5 PLN
Wymiary: Wysokość                                                            
  • bez daszka…….215 cm                                                            
  • z daszkiem…….230 cm                                                      
Szerokość                                                            
  • bez daszka……...70 cm                                                            
  • z daszkiem………80 cm                                                       

Długość                                                             

  • bez daszka……114 cm                                                             
  • z daszkiem……129 cm
Ciężar: 105 kg
Zasilanie: 230V
Akcesoria niezbędne do gry: Nie są potrzebne
Zapasowe akcesoria: Nie są potrzebne
Minimalne wymiary pomieszczenia: 150x200 [cm]
Na co zwrócić uwagę: dostępność gniazdka 230V lub ewentualnie poprowadzenie przedłużacza.

Dzierżawa urządzeń rozrywkowych

Posiadamy dwa rodzaje umów. Pierwsza z nich to umowa procentowa. Przy tej umowie podział zysku za dany okres czasu z urządzenia jest procentowy. Drugi rodzaj umowy to na stałą opłatę. W tym przypadku dzierżawiący co miesiąc płaci stałą kwotę, a cały zysk z automatu należy do niego. Większość umów podpisujemy na minimum 6 miesięcy. Przy umowie na okres minimum 12 miesięcy dowóz i odbiór urządzeń gratis.

Ze swojej strony zapewniamy wszystkie akcesoria potrzebne do eksploatacji. Na miejsce sprzęt dowozi nasz serwisant który montuje i uruchamia sprzęt oraz przeszkala obsługę. Wyjątkiem są lampy bilardowe które klient montuje we własnym zakresie. Ze względu na wagę i gabaryty urządzeń dzierżawiący jest zobowiązany zapewnić osoby potrzebne zarówno do rozładunku jaki i do załadunku po skończonym okresie dzierżawy. Powinien też przeanalizować trasę którą zostanie wniesiony sprzęt. Proste awarie są rozwiązywane z naszą pomocą telefonicznie, a potrzebne podzespoły wysyłane pocztą. Przy trudniejszych awariach na miejsce przyjeżdża nasz serwisant.

Naszym priorytetem jest to żeby sprzęt spełniał wszelkie oczekiwania zarówno właściciela jak i klientów lokalu w którym znajdują się nasze automaty.

Mamy podpisane umowy z firmą windykacyjną i Krajowym Rejestrem Dłużników, do współpracy zapraszamy tylko rzetelne firmy.

Sprzedaż urządzeńrozrywkowych

Sprzęt używany

Urządzenia którymi dysponujemy są szczegółowo sprawdzane przed sprzedażą pod kątem technicznym jak i wizualnym. Na większość sprzętu dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Sprzęt nowy

Duże rabaty u producentów naszych automatów powodują iż mamy możliwość zaoferować korzystną cenę która na pewno Cię zainteresuje.

Zapytaj o cenę dzierżawy: Siłomierz Boxer

Podaj proszę liczbę użądzeń jaką chciałbyś wydzierżawić w polu 'Wiadomość'. Jeżeli interesuje Cię dzierżawa również innych urządzeń, podaj ich nazwy i liczbę. Przy większych zamówieniach możemy zaproponować lepszą cenę.

Realizacja NKODE. Powered by NKODE CMS