Kromatic - Urządzenia rozrywkowe. Dzierżawa. Sprzedaż

Piłkarzyki Roberto Sport

Profesjonalny stolik piłkarski, produkowany przez włoską firmę, która wniosła duży wkład w rozwój tej dziedziny sportu. Jej urządzenia cechują się solidnym wykonaniem. Stolik zbudowany jest z wielowarstwowej 24 mm sklejki pokrytej laminatem. Nogi i  wykończenia z anodowanego stopu aluminium. Pole gry pokryte  5 mm szybą. Górna szyba zapobiegająca uszkodzeniom i kradzieżą piłeczek jest hartowana i dodatkowo tłumi hałas podczas gry. Automaty te dzięki otwieranej pace dają łatwy dostęp obsłudze do mechanizmów takich jak np. wrzutnik mechaniczny.

Wynajem tego urządzenia

Od 150zł/miesiąc lub na procent

Zapytaj o cenę dla Ciebe

Więcej informacj o dzierżawie
Piłkarzyki Roberto Sport
Średnica prętów: 18 mm
Rodzaj prętów: Teleskopowe
Pole gry: Hartowana szyba 5mm
Podstawowe wybarwienia: Niebieski marmur                                                      
Brązowy marmur                                                      
Czerwony marmur
Rodzaje wrzutników: Mechaniczny 2zł
Wymiary: Wysokość 95 cm                                                      
Szerokość:                                                           
-skrzynia 77 cm                                                           
-z prętami 109 cm                                                      
Długość 134 cm
Ciężar: 95kg
Zasilanie oświetlenia: 230V
Akcesoria niezbędne do gry: Nie są potrzebne
Zapasowe akcesoria: Nie są potrzebne
Minimalne wymiary pomieszczenia: 140x260 [cm]
Na co zwrócić uwagę: dostępność gniazdka 230V lub ewentualnie poprowadzenie przedłużacza

Dzierżawa urządzeń rozrywkowych

Posiadamy dwa rodzaje umów. Pierwsza z nich to umowa procentowa. Przy tej umowie podział zysku za dany okres czasu z urządzenia jest procentowy. Drugi rodzaj umowy to na stałą opłatę. W tym przypadku dzierżawiący co miesiąc płaci stałą kwotę, a cały zysk z automatu należy do niego. Większość umów podpisujemy na minimum 6 miesięcy. Przy umowie na okres minimum 12 miesięcy dowóz i odbiór urządzeń gratis.

Ze swojej strony zapewniamy wszystkie akcesoria potrzebne do eksploatacji. Na miejsce sprzęt dowozi nasz serwisant który montuje i uruchamia sprzęt oraz przeszkala obsługę. Wyjątkiem są lampy bilardowe które klient montuje we własnym zakresie. Ze względu na wagę i gabaryty urządzeń dzierżawiący jest zobowiązany zapewnić osoby potrzebne zarówno do rozładunku jaki i do załadunku po skończonym okresie dzierżawy. Powinien też przeanalizować trasę którą zostanie wniesiony sprzęt. Proste awarie są rozwiązywane z naszą pomocą telefonicznie, a potrzebne podzespoły wysyłane pocztą. Przy trudniejszych awariach na miejsce przyjeżdża nasz serwisant.

Naszym priorytetem jest to żeby sprzęt spełniał wszelkie oczekiwania zarówno właściciela jak i klientów lokalu w którym znajdują się nasze automaty.

Mamy podpisane umowy z firmą windykacyjną i Krajowym Rejestrem Dłużników, do współpracy zapraszamy tylko rzetelne firmy.

Sprzedaż urządzeńrozrywkowych

Sprzęt używany

Urządzenia którymi dysponujemy są szczegółowo sprawdzane przed sprzedażą pod kątem technicznym jak i wizualnym. Na większość sprzętu dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Sprzęt nowy

Duże rabaty u producentów naszych automatów powodują iż mamy możliwość zaoferować korzystną cenę która na pewno Cię zainteresuje.

Zapytaj o cenę dzierżawy: Piłkarzyki Roberto Sport

Podaj proszę liczbę użądzeń jaką chciałbyś wydzierżawić w polu 'Wiadomość'. Jeżeli interesuje Cię dzierżawa również innych urządzeń, podaj ich nazwy i liczbę. Przy większych zamówieniach możemy zaproponować lepszą cenę.

Realizacja NKODE. Powered by NKODE CMS