Kromatic - Urządzenia rozrywkowe. Dzierżawa. Sprzedaż

Piłkarzyki Garlando

Klasyczny stolik piłkarski, który posiada wielu entuzjastów. Pole gry pokryte piaskowaną szybą anti-reflex pozwala na doskonałe panowanie nad  piłeczką. Wrzutnik mechaniczny na dwa złote przemyślane  mechanizmy i górna szyba ze szkła hartowanego powoduje, że jest to dobrze zabezpieczony automat przed próbami oszukania. Dodatkowo urządzenie to posiada bardzo praktyczne miejsca na napoje oraz popielniczki łatwe w opróżnianiu. Czyszczenie i konserwacja dzięki otwieranemu polu gry nie sprawi żadnych trudności obsłudze.

Wynajem tego urządzenia

Od 150zł/miesiąc lub na procent

Zapytaj o cenę dla Ciebe

Więcej informacj o dzierżawie
Piłkarzyki Garlando
Średnica prętów: 16 mm
Rodzaj prętów: Teleskopowe                                                      
Przelotowe
Pole gry: Piaskowana szyba 5mm
Rodzaje wrzutników: Mechaniczny 2zł
Wymiary:

Wysokość 92 cm                                                      
Szerokość:   
-skrzynia 77 cm                                                           
-z prętami t. 109 cm                                                           
-z prętami p. 130 cm                                                      
Długość 153 cm

Ciężar: 110kg
Zasilanie oświetlenia: 230V
Akcesoria niezbędne do gry: Nie są potrzebne
Zapasowe akcesoria: Nie są potrzebne
Minimalne wymiary pomieszczenia: 160x260 [cm]
Na co zwrócić uwagę: dostępność gniazdka 230V lub ewentualnie poprowadzenie przedłużacza

Dzierżawa urządzeń rozrywkowych

Posiadamy dwa rodzaje umów. Pierwsza z nich to umowa procentowa. Przy tej umowie podział zysku za dany okres czasu z urządzenia jest procentowy. Drugi rodzaj umowy to na stałą opłatę. W tym przypadku dzierżawiący co miesiąc płaci stałą kwotę, a cały zysk z automatu należy do niego. Większość umów podpisujemy na minimum 6 miesięcy. Przy umowie na okres minimum 12 miesięcy dowóz i odbiór urządzeń gratis.

Ze swojej strony zapewniamy wszystkie akcesoria potrzebne do eksploatacji. Na miejsce sprzęt dowozi nasz serwisant który montuje i uruchamia sprzęt oraz przeszkala obsługę. Wyjątkiem są lampy bilardowe które klient montuje we własnym zakresie. Ze względu na wagę i gabaryty urządzeń dzierżawiący jest zobowiązany zapewnić osoby potrzebne zarówno do rozładunku jaki i do załadunku po skończonym okresie dzierżawy. Powinien też przeanalizować trasę którą zostanie wniesiony sprzęt. Proste awarie są rozwiązywane z naszą pomocą telefonicznie, a potrzebne podzespoły wysyłane pocztą. Przy trudniejszych awariach na miejsce przyjeżdża nasz serwisant.

Naszym priorytetem jest to żeby sprzęt spełniał wszelkie oczekiwania zarówno właściciela jak i klientów lokalu w którym znajdują się nasze automaty.

Mamy podpisane umowy z firmą windykacyjną i Krajowym Rejestrem Dłużników, do współpracy zapraszamy tylko rzetelne firmy.

Sprzedaż urządzeńrozrywkowych

Sprzęt używany

Urządzenia którymi dysponujemy są szczegółowo sprawdzane przed sprzedażą pod kątem technicznym jak i wizualnym. Na większość sprzętu dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Sprzęt nowy

Duże rabaty u producentów naszych automatów powodują iż mamy możliwość zaoferować korzystną cenę która na pewno Cię zainteresuje.

Zapytaj o cenę dzierżawy: Piłkarzyki Garlando

Podaj proszę liczbę użądzeń jaką chciałbyś wydzierżawić w polu 'Wiadomość'. Jeżeli interesuje Cię dzierżawa również innych urządzeń, podaj ich nazwy i liczbę. Przy większych zamówieniach możemy zaproponować lepszą cenę.

Realizacja NKODE. Powered by NKODE CMS