Kromatic - Urządzenia rozrywkowe. Dzierżawa. Sprzedaż

Dystrybutory zabawek

Zabawki są umieszczane w plastikowych kapsułach i wymieszane z kulkami kauczukowymi, a następnie zamknięte w przeźroczystym dystrybutorze. Po wrzuceniu monety i obróceniu dźwigni o 360 stopni pojedyncza kulka lub kapsuła wypada do podajnika, z którego wyciąga się zabawkę. Zaletami tych urządzeń są ich nie duże gabaryty oraz to, że nie potrzebują zasilania prądem do poprawnej pracy. Dzięki temu łatwo wygospodarować nie dużą powierzchnie, gdzie można go postawić.

Wynajem tego urządzenia

Od 100zł/miesiąc lub na procent

Zapytaj o cenę dla Ciebe

Więcej informacj o dzierżawie
Dystrybutory zabawek
Rodzaje wrzutników: mechaniczne obrotowe 1, 2, 5 zł
Wymiary: Długość: 57 cm
Szerokość: 57 cm
Wysokość : 145 cm
Akcesoria niezbędne: kapsuły z zabawkami
kulki kauczukowe
Zapasowe akcesoria: kapsuły z zabawkami
kulki kauczukowe
Minimalne wymiary pomieszczenia: 60x120 [cm]

Dzierżawa urządzeń rozrywkowych

Posiadamy dwa rodzaje umów. Pierwsza z nich to umowa procentowa. Przy tej umowie podział zysku za dany okres czasu z urządzenia jest procentowy. Drugi rodzaj umowy to na stałą opłatę. W tym przypadku dzierżawiący co miesiąc płaci stałą kwotę, a cały zysk z automatu należy do niego. Większość umów podpisujemy na minimum 6 miesięcy. Przy umowie na okres minimum 12 miesięcy dowóz i odbiór urządzeń gratis.

Ze swojej strony zapewniamy wszystkie akcesoria potrzebne do eksploatacji. Na miejsce sprzęt dowozi nasz serwisant który montuje i uruchamia sprzęt oraz przeszkala obsługę. Wyjątkiem są lampy bilardowe które klient montuje we własnym zakresie. Ze względu na wagę i gabaryty urządzeń dzierżawiący jest zobowiązany zapewnić osoby potrzebne zarówno do rozładunku jaki i do załadunku po skończonym okresie dzierżawy. Powinien też przeanalizować trasę którą zostanie wniesiony sprzęt. Proste awarie są rozwiązywane z naszą pomocą telefonicznie, a potrzebne podzespoły wysyłane pocztą. Przy trudniejszych awariach na miejsce przyjeżdża nasz serwisant.

Naszym priorytetem jest to żeby sprzęt spełniał wszelkie oczekiwania zarówno właściciela jak i klientów lokalu w którym znajdują się nasze automaty.

Mamy podpisane umowy z firmą windykacyjną i Krajowym Rejestrem Dłużników, do współpracy zapraszamy tylko rzetelne firmy.

Sprzedaż urządzeńrozrywkowych

Sprzęt używany

Urządzenia którymi dysponujemy są szczegółowo sprawdzane przed sprzedażą pod kątem technicznym jak i wizualnym. Na większość sprzętu dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Sprzęt nowy

Duże rabaty u producentów naszych automatów powodują iż mamy możliwość zaoferować korzystną cenę która na pewno Cię zainteresuje.

Zapytaj o cenę dzierżawy: Dystrybutory zabawek

Podaj proszę liczbę użądzeń jaką chciałbyś wydzierżawić w polu 'Wiadomość'. Jeżeli interesuje Cię dzierżawa również innych urządzeń, podaj ich nazwy i liczbę. Przy większych zamówieniach możemy zaproponować lepszą cenę.

Realizacja NKODE. Powered by NKODE CMS