Kromatic - Urządzenia rozrywkowe. Dzierżawa. Sprzedaż

Dart Aligator

Profesjonalny, sportowy automat do gry w lotki. Tarcza w wersji amerykańskiej. Przeznaczony do gry od jednego do ośmiu graczy. Posiada wrzutnik na monety 1,2,5 złotych. Ponadto posiada czujnik trafień po za tarczę. Duży wybór kombinacji gier pozwala na urozmaicenie zabawy zarówno początkującym jak i zaawansowanym graczą. Instrukcja w języku polskim na obudowie ułatwia zapoznanie się z tym urządzeniem.

Wynajem tego urządzenia

Od 150zł/miesiąc lub na procent

Zapytaj o cenę dla Ciebe

Więcej informacj o dzierżawie
Dart Aligator
Rodzaj tarczy: Amerykańska
Podstawowe wybarwienia: Czarny
Rodzaje wrzutników: Elektroniczny 1,2 i 5 PLN
Wymiary: 62x53x220 [cm]
Ciężar: 90 kg
Zasilanie: 230V
Akcesoria niezbędne do gry: Lotki 3 szt.   
Linia rzutu
Zapasowe akcesoria: Groty
Piórka 
Lotki
Minimalne wymiary pomieszczenia: 100x325 [cm]
Odległość linii rzutu od linii tarczy: 244 cm
Na co zwrócić uwagę: Dostępność gniazdka 230V lub ewentualnie sposób poprowadzenia przedłużacza.

Dzierżawa urządzeń rozrywkowych

Posiadamy dwa rodzaje umów. Pierwsza z nich to umowa procentowa. Przy tej umowie podział zysku za dany okres czasu z urządzenia jest procentowy. Drugi rodzaj umowy to na stałą opłatę. W tym przypadku dzierżawiący co miesiąc płaci stałą kwotę, a cały zysk z automatu należy do niego. Większość umów podpisujemy na minimum 6 miesięcy. Przy umowie na okres minimum 12 miesięcy dowóz i odbiór urządzeń gratis.

Ze swojej strony zapewniamy wszystkie akcesoria potrzebne do eksploatacji. Na miejsce sprzęt dowozi nasz serwisant który montuje i uruchamia sprzęt oraz przeszkala obsługę. Wyjątkiem są lampy bilardowe które klient montuje we własnym zakresie. Ze względu na wagę i gabaryty urządzeń dzierżawiący jest zobowiązany zapewnić osoby potrzebne zarówno do rozładunku jaki i do załadunku po skończonym okresie dzierżawy. Powinien też przeanalizować trasę którą zostanie wniesiony sprzęt. Proste awarie są rozwiązywane z naszą pomocą telefonicznie, a potrzebne podzespoły wysyłane pocztą. Przy trudniejszych awariach na miejsce przyjeżdża nasz serwisant.

Naszym priorytetem jest to żeby sprzęt spełniał wszelkie oczekiwania zarówno właściciela jak i klientów lokalu w którym znajdują się nasze automaty.

Mamy podpisane umowy z firmą windykacyjną i Krajowym Rejestrem Dłużników, do współpracy zapraszamy tylko rzetelne firmy.

Sprzedaż urządzeńrozrywkowych

Sprzęt używany

Urządzenia którymi dysponujemy są szczegółowo sprawdzane przed sprzedażą pod kątem technicznym jak i wizualnym. Na większość sprzętu dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Sprzęt nowy

Duże rabaty u producentów naszych automatów powodują iż mamy możliwość zaoferować korzystną cenę która na pewno Cię zainteresuje.

Zapytaj o cenę dzierżawy: Dart Aligator

Podaj proszę liczbę użądzeń jaką chciałbyś wydzierżawić w polu 'Wiadomość'. Jeżeli interesuje Cię dzierżawa również innych urządzeń, podaj ich nazwy i liczbę. Przy większych zamówieniach możemy zaproponować lepszą cenę.

Realizacja NKODE. Powered by NKODE CMS