Kromatic - Urządzenia rozrywkowe. Dzierżawa. Sprzedaż

Cymbergaje -Air Hockey

Hokej jest to prosta gra, która pozwala dwóm graczą sprawdzić swój refleks i zręczność. Zdobyte punkty oraz czas do końca gry jest pokazywany na wyświetlaczach nad polem gry. Najlepiej sprawdza się w miejscowościach wypoczynkowych, centarch rozrywki, basenach, halach sportowych i wszędzie tam, gdzie jest duża rotacja klientów. W naszej ofercie znajdziesz dwie wersje tego urządzenia. Pierwsza z nich Kros przeznaczona dla każdej kategorii wiekowej klientów. Druga to Baby przeznaczona bardziej dla mniejszych pociech, świetnie nadaje się do centrów zabaw dla dzieci.

Wynajem tego urządzenia

Od 350zł/miesiąc
lub na procent

Zapytaj o cenę dla Ciebe

Więcej informacj o dzierżawie
Cymbergaje -Air Hockey
Rodzaje wrzutników: Elektroniczny 1,2,5 PLN
Wymiary i ciężar:

Model Kros7

 Wysokość pola gry  77 cm  
 Szerokość  131 cm
 Długość  230 cm  
 Ciężar  250 kg


Model Kros6

Wysokość pola gry 77 cm  
Szerokość 124 cm
Długość 216 cm
Ciężar 210 kg


Model Baby

Wysokość pola gry 67 cm  
Szerokość 107 cm
Długość 163 cm
Ciężar 149 kg

 

Zasilanie: 230 V
Akcesoria niezbędne do gry: dwa grzybki
krążek
Zapasowe akcesoria: grzybek                                                                  
krążek
Minimalne wymiary pomieszczenia: Kros7   135x385 [cm]      
Kros6   130x370 [cm]
Baby    115x300 [cm]
Na co zwrócić uwagę: Przy planowaniu miejsca, gdzie będzie stał air hockey należy zwrócić też uwagę na doprowadzenie  zasilania do urządzenia. Ostatnią rzeczą na którą trzeba zwrócić uwagę, a najlepiej przemierzyć, jest droga którą zostanie wniesiony cymbergaj do pomieszczenia. Z racji swoich rozmiarów i ciężaru stół do transportu rozłożony jest na 6 części (cztery nogi, skrzynia, lampa). W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

Dzierżawa urządzeń rozrywkowych

Posiadamy dwa rodzaje umów. Pierwsza z nich to umowa procentowa. Przy tej umowie podział zysku za dany okres czasu z urządzenia jest procentowy. Drugi rodzaj umowy to na stałą opłatę. W tym przypadku dzierżawiący co miesiąc płaci stałą kwotę, a cały zysk z automatu należy do niego. Większość umów podpisujemy na minimum 6 miesięcy. Przy umowie na okres minimum 12 miesięcy dowóz i odbiór urządzeń gratis.

Ze swojej strony zapewniamy wszystkie akcesoria potrzebne do eksploatacji. Na miejsce sprzęt dowozi nasz serwisant który montuje i uruchamia sprzęt oraz przeszkala obsługę. Wyjątkiem są lampy bilardowe które klient montuje we własnym zakresie. Ze względu na wagę i gabaryty urządzeń dzierżawiący jest zobowiązany zapewnić osoby potrzebne zarówno do rozładunku jaki i do załadunku po skończonym okresie dzierżawy. Powinien też przeanalizować trasę którą zostanie wniesiony sprzęt. Proste awarie są rozwiązywane z naszą pomocą telefonicznie, a potrzebne podzespoły wysyłane pocztą. Przy trudniejszych awariach na miejsce przyjeżdża nasz serwisant.

Naszym priorytetem jest to żeby sprzęt spełniał wszelkie oczekiwania zarówno właściciela jak i klientów lokalu w którym znajdują się nasze automaty.

Mamy podpisane umowy z firmą windykacyjną i Krajowym Rejestrem Dłużników, do współpracy zapraszamy tylko rzetelne firmy.

Sprzedaż urządzeńrozrywkowych

Sprzęt używany

Urządzenia którymi dysponujemy są szczegółowo sprawdzane przed sprzedażą pod kątem technicznym jak i wizualnym. Na większość sprzętu dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Sprzęt nowy

Duże rabaty u producentów naszych automatów powodują iż mamy możliwość zaoferować korzystną cenę która na pewno Cię zainteresuje.

Zapytaj o cenę dzierżawy: Cymbergaje -Air Hockey

Podaj proszę liczbę użądzeń jaką chciałbyś wydzierżawić w polu 'Wiadomość'. Jeżeli interesuje Cię dzierżawa również innych urządzeń, podaj ich nazwy i liczbę. Przy większych zamówieniach możemy zaproponować lepszą cenę.

Realizacja NKODE. Powered by NKODE CMS