Kromatic - Urządzenia rozrywkowe. Dzierżawa. Sprzedaż

Bujaki

Bujaki dzięki swojemu wyglądowi oraz efektom świetlnym i dźwiękowym stanowią dużą atrakcje dla najmłodszych. W naszej ofercie posiadamy urządzenia renomowanych firm tej branży. Przystosowane one są do tego że mogą one przebywać zarówno  w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz. Ze względu na sposób działania możemy je podzielić na dwie kategorie. Do pierwszej należą takie które się bujają przy pomocy silnika elektrycznego, a do drugiej bujaki które się podnoszą i opuszczają dzięki napędowi hydraulicznemu.

Wynajem tego urządzenia

Od 150 do 400zł/miesiąc
lub na procent

Zapytaj o cenę dla Ciebe

Więcej informacj o dzierżawie
Bujaki
Rodzaje bujaków: bujające, podnoszące
Rodzaje wrzutników: elektromechaniczny (możliwość ustawienia 1,2,5 zł,Euro)
Wymiary: 40-90 x 100-190 x 150 [cm]     
(W zależności od wybranego bujaka)
Zasilanie: 230V
Akcesoria niezbędne do gry: Nie są potrzebne
Zapasowe akcesoria: Nie są potrzebne
Minimalne wymiary pomieszczenia: 200x290 [cm] 
(Wymiar dla największego z naszych bujaków)
Na co zwrócić uwagę: Dostępność gniazdka 230V lub ewentualnie sposób poprowadzenia przedłużacza.

Dzierżawa urządzeń rozrywkowych

Posiadamy dwa rodzaje umów. Pierwsza z nich to umowa procentowa. Przy tej umowie podział zysku za dany okres czasu z urządzenia jest procentowy. Drugi rodzaj umowy to na stałą opłatę. W tym przypadku dzierżawiący co miesiąc płaci stałą kwotę, a cały zysk z automatu należy do niego. Większość umów podpisujemy na minimum 6 miesięcy. Przy umowie na okres minimum 12 miesięcy dowóz i odbiór urządzeń gratis.

Ze swojej strony zapewniamy wszystkie akcesoria potrzebne do eksploatacji. Na miejsce sprzęt dowozi nasz serwisant który montuje i uruchamia sprzęt oraz przeszkala obsługę. Wyjątkiem są lampy bilardowe które klient montuje we własnym zakresie. Ze względu na wagę i gabaryty urządzeń dzierżawiący jest zobowiązany zapewnić osoby potrzebne zarówno do rozładunku jaki i do załadunku po skończonym okresie dzierżawy. Powinien też przeanalizować trasę którą zostanie wniesiony sprzęt. Proste awarie są rozwiązywane z naszą pomocą telefonicznie, a potrzebne podzespoły wysyłane pocztą. Przy trudniejszych awariach na miejsce przyjeżdża nasz serwisant.

Naszym priorytetem jest to żeby sprzęt spełniał wszelkie oczekiwania zarówno właściciela jak i klientów lokalu w którym znajdują się nasze automaty.

Mamy podpisane umowy z firmą windykacyjną i Krajowym Rejestrem Dłużników, do współpracy zapraszamy tylko rzetelne firmy.

Sprzedaż urządzeńrozrywkowych

Sprzęt używany

Urządzenia którymi dysponujemy są szczegółowo sprawdzane przed sprzedażą pod kątem technicznym jak i wizualnym. Na większość sprzętu dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Sprzęt nowy

Duże rabaty u producentów naszych automatów powodują iż mamy możliwość zaoferować korzystną cenę która na pewno Cię zainteresuje.

Zapytaj o cenę dzierżawy: Bujaki

Podaj proszę liczbę użądzeń jaką chciałbyś wydzierżawić w polu 'Wiadomość'. Jeżeli interesuje Cię dzierżawa również innych urządzeń, podaj ich nazwy i liczbę. Przy większych zamówieniach możemy zaproponować lepszą cenę.

Realizacja NKODE. Powered by NKODE CMS